O mnie

Dlaczego blog?

Fotografia jest moją pasją.
Nadszedł taki moment, kiedy chciałam się podzielić ze światem moimi zdjęciami. W pierwszej chwili postawiłam na typowy fotoblog, ale mnie „wkurzył” i dlatego wybrałam typowy blog.

Nad nazwą długo nie myślałam. Mały Wielki Świat to tytuł książki, którą przeczytałam kilkanaście lat temu. Tak mną poruszyła, iż do dnia dzisiejszego mile ją wspominam. A fotografia to mój mały świat. Dlatego cieszę się, że mogę choć po części przedstawić Wam siebie.

Kocham wiosnę, bo to ona budzi wszystko do życia. Jak wiosna to i tulipany, ah te tulipany. Lubię też jesień, ale taką złotą jesień, z żółtymi liśćmi na drzewach, z opadłymi kasztanami i słoneczną aurą. Zimy  nie lubię, bo jest za zimna:) ale nie zaprzeczę, lubię jeździć na snowboardzie, a najlepsza jest towarzysząca przy nim adrenalina. O tak!
Czy mam jakieś uzależnienia?! Tak, na pewno coś się znajdzie. Gdy mam wolną sobotę, muszę koniecznie, zaparzyć sobie ogromniasty kubek kawy. To dla mnie taka mała tradycja.

Czysto technicznie:

Zdjęcia wykonuję Canonem EOS 500D i 4 obiektywami: 
* Canon EF 50 mm f1.8;
*Canon EFS 18-55 mm f3.5 – 5.6;
*Canon EFS 55-250 mm f4-5.6;
*Pentax 55 mm f1.8.

Jak macie pytania, to bardzo chętnie zapraszam do mailowania ze mną:)
am18@wp.pl


Dodatkowo:

Kopiowanie treści oraz zdjęć zamieszczonych na tym blogu jest zabronione. Jeśli chcesz wykorzystać coś z mojej strony zapytaj.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za komentarz i zapraszam częściej.


Uprzedzam!

Tutaj nie ma miejsca na wszelako rozumiany SPAM!
Jeżeli masz zły dzień i chcesz się wyżyć w komentarzach - ODRADZAM.